Nowy walec pneumatyczny Ammann ART 240 StV

Silniki i części zamienne AMMANN

Nowy walec pneumatyczny ART 240 StV firmy Ammann spełnia najsurowsze światowe normy emisji spalin, jednocześnie doskonale sprawdzając się w zastosowaniach drogowych.

Walce zapewniają wysoką wydajność i doskonale sprawdzają się w zastosowaniach takich jak autostrady, linie kolejowe, lotniska, strefy przemysłowe i tereny mieszkalne. Są napędzane silnikami Deutz spełniającymi normę EU Stage V/US EPA Tier 4f z technologią EGR, DOC, SCR i DPF zapewniającą najniższy poziom emisji.

Kompaktory są wszechstronne, a system balastowania oferuje zakresy masy od 9 ton do 24 ton – co jest unikalne na rynku. Dodatkowe bloki balastowe można łatwo dodać do dolnej części ramy maszyny za pomocą wózka widłowego. Masę maszyny można również zwiększyć, dodając do ramy maszyny materiały balastowe, takie jak piasek, złom metalowy, beton lub woda. Całkowita dostępna powierzchnia balastowa to 3,7m 3 .

System Air-on-the-Run umożliwia kontrolę ciśnienia w oponach z kabiny.

Przednie pary kół połączone są systemem izostatycznym umożliwiającym ruch w zakresie +/- 50 mm. Kompleksowe rozwiązanie osi przedniej łączy w sobie oscylację kół +/- 3° i stały kontakt opon, nawet w trudnym terenie.

Intuicyjne sterowanie upraszcza kierowanie i obsługę. Kabina z dwoma stanowiskami roboczymi jest przestronna i zapewnia optymalną widoczność — operator widzi całe miejsce pracy, a także obszary robocze z przodu i z tyłu maszyny.

Przyjazna w konserwacji konstrukcja minimalizuje przestoje. Do codziennych inspekcji nie są potrzebne żadne narzędzia, a do głównych portów komunikacyjnych jest dostęp naziemny.

źródło: Ammann

Części zamienne AMMANN

zestawy naprawcze silników, tłoki, pierścienie tłokowe, tuleje, panewki główne i korbowodowe, zestaw uszczelek, uszczelka pod głowicę, termostat, pompa wtryskowa, pompa wody, głowica, wał korbowy, wtryski, końcówki wtrysków, alternator, rozrusznik, termostat, walce, rolki, sterowanie, szyba kabinowa, panel sterowania, komputer, gąsienice, nakładka gąsienicy, szyby do AMMANN, szyby do koparek, szyby do maszyn budowlanych, szyby kabinowe … AMMANN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *