Bobcat wkracza na europejski rynek ładowarek kołowych

Silniki i części zamienne BOBCAT

Aby rozszerzyć portfolio produktów firmy do ładowarek i umocnić pozycję firmy jako światowego lidera w dziedzinie kompaktowych urządzeń, Bobcat wkracza na europejski rynek ładowarek kołowych dla kompaktowych ładowarek kołowych i małych ładowarek przegubowych. Firma rozszerza swoją ofertę ładowarek, aby zapewnić klientom większy wybór produktów Bobcat o zoptymalizowanych właściwościach do określonych zastosowań w budownictwie, wynajmie, rolnictwie, kształtowaniu krajobrazu, robotach drogowych, transporcie materiałów i wielu innych gałęziach przemysłu.

Podsumowując, obecna gama ładowarek Bobcat w Europie opiera się na ładowarkach o sterowaniu burtowym (SSL), ładowarkach gąsienicowych (CTL), ładowarkach gąsienicowych (MTL) i ładowarkach teleskopowych (TL). Teraz Bobcat rozszerza asortyment o kompaktowe ładowarki kołowe (CWL) i małe ładowarki przegubowe (SAL) .

Nowe kompaktowe ładowarki kołowe (CWL)
Bobcat wchodzi na rynek CWL z dwoma modelami: L65 i L85. Zaprojektowane i zbudowane przez Bobcat w kampusie firmy w Dobris w Czechach, L65 i L85 CWL wyznaczają nowy wiodący na rynku punkt odniesienia w tym segmencie. Bobcat CWL są przeznaczone głównie dla rynków budowlanych i wynajmu, ale są również idealne do robót drogowych, odśnieżania, konserwacji i wielu innych zastosowań.

 

 

 

 

Nazwa modelu Pojemność wiadra Obciążenie rolnicze Ciężar roboczy Moc silnika Maksymalna prędkość jazdy
Bobcat L65 0,6 – 1,0 m 3 2,6 t 4,5 t 41kW (55 KM) 30 km / h
Bobcat L85 0,8 – 1,2 m 3 3,1 t 4,8 t 51kW (68 KM) 30 km / h

Jiri Karmazin, menedżer ds. Produktów ładowarek w Bobcat , powiedział: „Dzięki naszym nowym CWL możesz wykonać każdą pracę dzięki połączeniu mocnego silnika Bobcat i dobrze wyważonego układu hydraulicznego. Bobcat CWL można również dostosować do różnych zastosowań za pomocą szerokiej gamy osprzętu zatwierdzonego przez Bobcat. Seria Bobcat CWL jest zbudowana z wykorzystaniem sprawdzonych komponentów, renomowanych dostawców i procesów stosowanych w innych produktach Bobcat ”.

źródło: BOBCAT

Części zamienne BOBCAT

zestawy naprawcze silników, tłoki, pierścienie tłokowe, tuleje, panewki główne i korbowodowe, zestaw uszczelek, uszczelka pod głowicę, termostat, pompa wtryskowa, pompa wody, głowica, wał korbowy, wtryski, końcówki wtrysków, alternator, rozrusznik, termostat, …BOBCAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *