Bobcat wkracza na europejski rynek ładowarek kołowych

Silniki i części zamienne BOBCAT

Aby rozszerzyć portfolio produktów firmy do ładowarek i umocnić pozycję firmy jako światowego lidera w dziedzinie kompaktowych urządzeń, Bobcat wkracza na europejski rynek ładowarek kołowych dla kompaktowych ładowarek kołowych i małych ładowarek przegubowych. Firma rozszerza swoją ofertę ładowarek, aby zapewnić klientom większy wybór produktów Bobcat o zoptymalizowanych właściwościach do określonych zastosowań w budownictwie, wynajmie, rolnictwie, kształtowaniu krajobrazu, robotach drogowych, transporcie materiałów i wielu innych gałęziach przemysłu.

Podsumowując, obecna gama ładowarek Bobcat w Europie opiera się na ładowarkach o sterowaniu burtowym (SSL), ładowarkach gąsienicowych (CTL), ładowarkach gąsienicowych (MTL) i ładowarkach teleskopowych (TL). Teraz Bobcat rozszerza asortyment o kompaktowe ładowarki kołowe (CWL) i małe ładowarki przegubowe (SAL) .

Nowe kompaktowe ładowarki kołowe (CWL)
Bobcat wchodzi na rynek CWL z dwoma modelami: L65 i L85. Zaprojektowane i zbudowane przez Bobcat w kampusie firmy w Dobris w Czechach, L65 i L85 CWL wyznaczają nowy wiodący na rynku punkt odniesienia w tym segmencie. Bobcat CWL są przeznaczone głównie dla rynków budowlanych i wynajmu, ale są również idealne do robót drogowych, odśnieżania, konserwacji i wielu innych zastosowań.

 

 

 

 

Nazwa modelu Pojemność wiadra Obciążenie rolnicze Ciężar roboczy Moc silnika Maksymalna prędkość jazdy
Bobcat L65 0,6 – 1,0 m 3 2,6 t 4,5 t 41kW (55 KM) 30 km / h
Bobcat L85 0,8 – 1,2 m 3 3,1 t 4,8 t 51kW (68 KM) 30 km / h

Jiri Karmazin, menedżer ds. Produktów ładowarek w Bobcat , powiedział: „Dzięki naszym nowym CWL możesz wykonać każdą pracę dzięki połączeniu mocnego silnika Bobcat i dobrze wyważonego układu hydraulicznego. Bobcat CWL można również dostosować do różnych zastosowań za pomocą szerokiej gamy osprzętu zatwierdzonego przez Bobcat. Seria Bobcat CWL jest zbudowana z wykorzystaniem sprawdzonych komponentów, renomowanych dostawców i procesów stosowanych w innych produktach Bobcat ”.

źródło: BOBCAT

Części zamienne BOBCAT

zestawy naprawcze silników, tłoki, pierścienie tłokowe, tuleje, panewki główne i korbowodowe, zestaw uszczelek, uszczelka pod głowicę, termostat, pompa wtryskowa, pompa wody, głowica, wał korbowy, wtryski, końcówki wtrysków, alternator, rozrusznik, termostat, …BOBCAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *